UKS Victoria Katowice

Idź do spisu treści

Menu główne

Terminarz

AKADEMIA > Rozgrywki > D1 Młodzik


Terminarz D1 młodzik



1 Kolejka 1.09.2018 (sobota) godzina 09:30

WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA  
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA  
KS FC 1 KATOWICE 2
UKS VICTORIA KATOWICE

vs
vs
vs
vs

UKS KUŹNICA KATOWICE
v a c a t
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
UKS SZOPIENICE

2 Kolejka 5.09.2018 (środa) godzina 17:00

UKS KUŹNICA KATOWICE
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
v a c a t
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

vs
vs
vs
vs

UKS SZOPIENICE
UKS VICTORIA KATOWICE
KS FC 1 KATOWICE 2
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA

3 Kolejka 8.09.2018 (sobota) godzina 09:30

MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA
KS FC 1 KATOWICE 2
UKS VICTORIA KATOWICE
UKS SZOPIENICE

vs
vs
vs
vs

UKS KUŹNICA KATOWICE
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
v a c a t
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE

4 Kolejka 15.09.2018 (sobota) godzina 09:30

UKS KUŹNICA KATOWICE
v a c a t
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA

vs
vs
vs
vs

KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
UKS SZOPIENICE
UKS VICTORIA KATOWICE
KS FC 1 KATOWICE 2

5 Kolejka 22.09.2018 (sobota) godzina 09:30

KS FC 1 KATOWICE 2  
UKS VICTORIA KATOWICE   
UKS SZOPIENICE
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE

vs
vs
vs
vs

UKS KUŹNICA KATOWICE
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
v a c a t

6 Kolejka 29.09.2018 (sobota) godzina 09:30

UKS KUŹNICA KATOWICE  
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA   
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA
KS FC 1 KATOWICE 2

vs
vs
vs
vs

v a c a t
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
UKS SZOPIENICE
UKS VICTORIA KATOWICE

7 Kolejka 3.10.2018 (środa) godzina 15:30

UKS VICTORIA KATOWICE
UKS SZOPIENICE
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
v a c a t

vs
vs
vs
vs

UKS KUŹNICA KATOWICE
KS FC 1 KATOWICE 2
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

8 Kolejka 6.10.2018 (sobota) godzina 09:30

UKS KUŹNICA KATOWICE
v a c a t
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
UKS SZOPIENICE

vs
vs
vs
vs

WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA  
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA  
KS FC 1 KATOWICE 2
UKS VICTORIA KATOWICE

9 Kolejka 13.10.2018 (sobota) godzina 09:30

UKS SZOPIENICE
UKS VICTORIA KATOWICE
KS FC 1 KATOWICE 2
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA

vs
vs
vs
vs

UKS KUŹNICA KATOWICE
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
v a c a t
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

10 Kolejka 20.10.2018 (sobota) godzina 09:30

UKS KUŹNICA KATOWICE
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
v a c a t
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE

vs
vs
vs
vs

MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA
KS FC 1 KATOWICE 2
UKS VICTORIA KATOWICE
UKS SZOPIENICE

11 Kolejka 27.10.2018 (sobota) godzina 09:30

KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
UKS SZOPIENICE
UKS VICTORIA KATOWICE
KS FC 1 KATOWICE 2

vs
vs
vs
vs

UKS KUŹNICA KATOWICE
v a c a t
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA

12 Kolejka 3.11.2018 (sobota) godzina 09:30

UKS KUŹNICA KATOWICE
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
v a c a t

vs
vs
vs
vs

KS FC 1 KATOWICE 2  
UKS VICTORIA KATOWICE   
UKS SZOPIENICE
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE

13 Kolejka 10.11.2018 (sobota) godzina 09:30

v a c a t
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
UKS SZOPIENICE
UKS VICTORIA KATOWICE

vs
vs
vs
vs

UKS KUŹNICA KATOWICE  
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA   
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA
KS FC 1 KATOWICE 2

14 Kolejka 18.11.2018 (niedziela) godzina 13:30

UKS KUŹNICA KATOWICE
KS FC 1 KATOWICE 2
MKS ROSOMAK SIEMIANOWICZANKA
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

vs
vs
vs
vs

UKS VICTORIA KATOWICE
UKS SZOPIENICE
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
v a c a t

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego